Fiber Optic E2000/APC-E2000/APC Simplex Ceramic Adapter, SM /0101100031

4.68лв. с ДДС

Адаптер за оптични мрежи E2000/APC-E2000/APC Simplex, SM

Код: 0101100031 Категория:

Описание

Fiber Optic E2000/APC-E2000/APC Simplex Ceramic Adapter /SM

Адаптер за свързване, удължаване на два оптични singlemode кабела с E2000/APC конектори

Отзиви

Все още няма отзиви.

Напишете първия отзив за „Fiber Optic E2000/APC-E2000/APC Simplex Ceramic Adapter, SM /0101100031“